Współpraca

piotr-sarecki3

Mam nadzieję, że już mnie trochę poznałaś/eś. Zawsze lubiłem dzielić się swoją wiedzą, mam nadzieję, że znajdziesz w moim doświadczeniu coś, co przyda ci się w twojej karierze zawodowej lub życiu prywatnym. Jestem przekonany, że znajdziemy płaszczyznę porozumienia. Wiesz już, że moja specjalność to zarządzanie i rozwiązywanie problemów – poniżej znajdziesz moje standardowe metody współpracy.

Co mogę dla ciebie zrobić?

1. Szkolenia otwarte

Aktywnie szkolę i przeprowadzam warsztaty w największych miastach w Polsce.

Management 3.0 – warsztat który prowadzę, jest przez uczestników oceniany najlepiej w Polsce. Nie tworzę dużych spędów, zwykle na moich zajęciach jest od 6 do 15 uczestników.

Pełny harmonogram znajdziesz tutaj:

Daj mi znać, jeżeli twoje miasto nie jest na liście a uważasz, że powinno tam się znaleźć.

2. Szkolenia zamknięte

Współpracuję z wieloma firmami, w których dostarczam szkolenia zamknięte – czyli takie, które dedykowane są tylko danej organizacji. Czy to szkolenia ze Zwinnego Zarządzania (M3.0) czy Zarządzania Zmianą (CF) – dostosowuję je do potrzeb danej organizacji. Poprzedzam to dogłębną analizą potrzeb i oczekiwań. Szkolenia takie odbywają się w grupach od 6 do 12 osób a ich zakres ustalany jest indywidualnie z zamawiającymi usługę.

3. Mentoring i coaching

Uczestniczę w wielu programach mentoringowych (Alumni UJ, Tech Leaders, SmartCity) i prowadzę indywidualne spotkania coachingowe. Jeżeli masz problem do rozwiązania, zastanawiasz się nad przebiegiem dalszej części swojej kariery lub potrzebujesz przefiltrować swoje pomysły przez kogoś takiego jak ja – napisz mi mejla, spotkajmy się. Postaram się pomóc.

4. Consulting i wdrożenia

Wszystkie moje szkolenia i warsztaty prowadzę bazując na mojej wiedzy z dziedziny zarządzania. Zdobyłem ją w boju, nieustannie powiększając swoje umiejętności praktyczne w tej dziedzinie i wiedzę teoretyczną którą konfrontowałem z rzeczywistością. Nie chcę stracić kontaktu z biznesem i z bieżącym rozwiązywaniem problemów, ustalaniem strategii i kreowaniem nowych biznesów, dlatego dużą część mojego czasu spędzam na pracy z organizacjami, które potrzebują mojego wsparcia.

Pracuję z klientami przy projektach dotyczących zmian. Są to zmiany organizacyjne, optymalizacyjne, restrukturyzacyjne, usprawnianie procesów migracji, zakładanie filii zagranicznych firm w Polsce i wdrażanie nowych produktów i usług (np. RPA).

Jeżeli twoja firma jest zainteresowana moją wiedzą i doświadczeniem – zapraszam do kontaktu.

5. Konferencje, meetupy i wywiady

Regularnie występuję na konferencjach branżowych, jeżeli uważasz, że moja obecność wzbogaci wydarzenie które organizujesz to daj mi znać, z chęcią zapoznam się z twoim projektem.

Zachęcam cię do odwiedzenia strony internetowej mojej firmy Trisar znajdziesz tam informacje o tym czym się zajmujemy. Jeżeli szukasz pracy to właśnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Project Managera.

Jeżeli zainteresowała cię moja działalność „poza firmowa” odwiedź stronę stowarzyszenia w którym się udzielam TMiT (link http://talentintech.org/) – niebawem wprowadzimy dwa nowe produkty na rynek!

Planujesz studia podyplomowe? Mam dla ciebie dwie propozycje, za obie ręczę bo na nich wykładam, obydwie na Akademii Górniczo-Hutniczej:

Talent Management in Tech Companies (link www.talent-management.pl/) – podyplomówka przygotowująca do pracy w działach HR/People/Happiness w spółkach technologicznych

IT Business Management (link http://business-management.pl/) – mini MBA dla managerów (lub kandydatów na takie pozycje) w sektorze IT. Kompleksowo przygotowuje do pełnienia roli kierowniczej w przedsiębiorstwie.

Na obu studiach spotkasz samych praktyków w swoich dziedzinach – ludzi od których możesz się dużo nauczyć ale też czerpać inspirację z ich doświadczenia. No i Networking – studia te budują małe społeczności, nasi studenci regularnie spotykają się na meetupach, nawet kilka lat po ukończeniu studiów.

Jeżeli masz na myśli inną formę współpracy – daj mi proszę znać.

piotr.sarecki@gmail.com